| Stelian_Cristina_1998 a întrebat:

Ce imi puteti spuneti despre Liceul Economic Nicolae Kretulescu....si daca este mai bun decat Kiritescu,imi trebuie raspuns urgent,sunt indecisa, multumesc anticipat? :*

2 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Liceul Economic Nicolae Kretulescu este un liceu bun am prieteni ce au fost acolo. Cu siguranta ai ceva bun de invatat in el si te va pregati pentru viitor. Plus de asta si profesorii sunt ok si chiar stiu sa predea carte.
Mult succes!

| Ceriik a răspuns:

La Liceul Economic Nicolae Kretulescu stiu ca e mai mare promovabilitatea la bac si chestia asta chiar conteaza. Profesorii sunt foarte implicati si de treaba oricum.