Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2906264intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
2 Mai
SATI 320.801AFISARI
153.608VIZITE
134.043V. UNICI

Ce materii se fac in clasa a 5-a?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 35 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 35)
    > >|
  • a răspuns:
    Romana, matematica [algebra, geometrie], muzica, educatzie plastica, educatzie fizica, fizica, religie, biologie, geografie, tehnologie, informatica, limba franceza, limba engleza, istorie, dirigentzie.
  • Raspuns utilizator suspendat
  • a răspuns:
    Romana, mate, engleza, franceza(germana), geografie, istorie, biologie, muzica, desen, info, religie, educatie tehnologica, educatie fizica...cred ca sunt toate, multa bafta!
  • a răspuns:
    1. Lb Romana
    2. Matematica (algebra, geometrie)
    3. Biologie (studii dsp plante)
    4. Dirigentie
    5. Geografie
    6. Tehnologie
    7. Desen
    8. Muzica
    9. Sport
    10. Optional
    11. Religie
    12. Engleza
    13. Franceza
    14.Istorie
    ...
    succes happy
  • Raspuns anonim:
    Romana, Matematica, Biologie, Istorie, Sport, Muzica, Tehnologie, Desen, Religie, Engleza, Germana, Informatica, Geografie
  • Raspuns anonim:
    Romana, mate, bio, dirigentie, istorie, sport, muzicaa, tehno, desen, religie, engleza, germana, info, geografie!
  • Raspuns anonim:
    Am o intrebare in clasa a V-a nu se face chimie nu?
  • Raspuns anonim:
    Romana, mate, engleza, franceza, Tehnologie, Istorie, Geografie, ed fizica, biologie, desen, muzica, informatica, religie, dirigentie....cred ca sunt toatebig grin
  • Raspuns anonim:
    Romana, mate, franceza, engleza, istorie, geografie, biologie, tehnolagie, desen, religie, muzica, sport, informatica, psiologie.
  • Raspuns anonim:
    In clasa a 5-a se fac materiile: franceza, engleza, romana, matematica, sport, desen, istorie, geografie, biologie, religie, muzica, dirigentie
  • Raspuns anonim:
    In clasa a 5-a se fac materile: matematica, romana, tehnologie, istorie, geografie, biologie, istorie optional, dirigentie, religie, muzica, sport,
  • Raspuns anonim:
    Matematina, romana, desen, religie, tehnologie, sport, biologie, engleza, istorie, muzica, franceza, dirigentie, geografie si porional sunt toate va garantez eu.
  • Raspuns anonim:
    In clasa a V-a se fac:romana; istorie; engleza; matematica; desen; biologie; informatica(calculatoare); tehnologica; geografie; religie; sport; franceza; dirigentie; muzica...si eu suntin cls a V-a
  • Raspuns anonim:
    Nu se face chimie in a-5-a in a 7-a se face
  • Raspuns anonim:
    Romana, matematica, engleza, geografie, ed pentru sanatate, biologie, desen, istorie, franceza, educatie fizica, muzica, tehnologie, religie,
  • Raspuns anonim:
    Tehnologia matematica romina dirigintia biologia informatica

• Raspuns anonim:
    Eu sunt a 4a si nu stiu dar astept cls a5a
  • Raspuns anonim:
    Alexandra spune:romana, mate, franceza, sport, biologie, geografie, dirigentzie, germana, disciplina optionala, ed. tehnologica, desen, muzica,
  • Raspuns anonim:
    Biologie istorie geografie religie romana mate engleza franca info muzicaa desen ed tehnologica fara fizica sunt in clasa a 5a si le stiu asa ca...
  • Raspuns anonim:
    Mate lb romana franceza engleza informatica istoriie geografie biologie muzica tehnologie dirigentie desen religie gat astea sunt toate ce mare scofala?crying crying crying aha id meu stefania_camelia1998
  • Raspuns anonim:
    Deci : Romana, Mathe, Engleza, Franceza, Tehnologie, Informatika, Geografie, Istorie, Muzica, Desen, Biologie, Sport, Religie :-&
  • Raspuns anonim:
    Tehno, muzica,
  • Raspuns anonim:
    Donsoara Reny, nu se face fizica in clasa a 5a
  • Raspuns anonim:
    Habar nam
  • Raspuns anonim:
    Romana, matematica, biologie, geografie, desen, muzica, sport, informatica, germana, religie, engleza, istorie, cam astea sunt!
  • Raspuns anonim:
    Ro
  • Raspuns anonim:
    Romana, mate, geografie, geografie optional, engleza, franceza, ed tehnologica, ed fizica, desen, biologie
  • Raspuns anonim:
    Va spun eu care-s ca sunt in clasa a-5-a :Romana, Matematica, ed. tehnologica, ed.fizica,bilogie,optional(ed.sanatate), muzica, religie, geografie, istorie, engleza, franceza succes al scoala!
  • Raspuns anonim:
    Matematica; romana; franceza; engleza; geografie; biologie; muzica; religie; desen; sport; istorie; tehnologie
  • Raspuns anonim:
    Sunt in clasa a 5 a sh fac. romana, mate, engleza, franceza, geografie, istorie, biologie, muzica, desen, religie.educatie tehnologica, sport...
  • |< <
    1 - 30 (din 35)
    > >|