| MMFlorin a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de psihologie si in ce oras as putea gasi cea mai buna facultate?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Am spus ca a doua facultatea va fi psihologia, dar doar pentru mine, nu sa o practic, ca nu prea ai unde, in afara sa fi la scoala psiholog sau profesor de psihologie, poti sa iti deschizi un cabinet, dar nu multi se inghesuie la un cabinet de psihologie, chiar daca au nevoie, asta e mentalitatea nostra, daca mergem la psiholog, suntem nebuni.
La cluj, la universitatea babes-bolyai parerea mea ca e cea mai buna.

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Cea mai buna scoala de stiinte sociale din tara este la Iasi. (Psihologie, Sociologie, Psiho-pedagogie, Filosofie, etc)