| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Psihologie, Universitatea din Bucuresti? Imi puteti spune cum sunt cursurile, profesorii?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Tara-i plina de tineri care au terminat o astfel de facultate si nu si-au gasit un job in domeniul studiat. Profesorii sunt destul de ok, iar pentru cei carora le plac psihologia, cursurile sunt foarte interesante si deloc usoare.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Nu vei primi raspuns pentru ca nu ai spus de la ce universitate, ce oras. Cluj, Bucuresti, Timisoara, Iasi, Craiova? Si la ce universitate? De stat, privata? Arunci intrebarea de dragul de a fi.