| Mioow a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele Emil Racovita, Avram Iancu, Nicolae Balcescu din Cluj? [In special profilul stiinte ale naturii] Despre licee, profesori, elevi etc. La care mi-ati propune sa merg?
Mersi! :* Dau fundita! :*

2 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Buna, toate aceste licee sunt foarte bune. Depinde de unde esti ( oras sau sat) deoarece emil racovita e un liceu de fite.chiar daca ai medie mare.ei bine e foarte greu acolo. Profesorii sunt foarte buni la toate scolile astea. Eu tu-as recomanda Balcescu. fundita?

| chuckhorea8720001 a răspuns:

Daca inveti bine du-te la Emil Racovita. Au multe performante la olimpiade si concursuri.