| Aleeeee_7705 a întrebat:

Ce premii ati luat la sfarsit de an?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Toti ati luat premiul I! Genii mici si nedescoperite ce sunteti!
Ma as vrea si eu sa raspunda cineva care sa spuna: am luat mentiune! Sau am luat premiul cutare! Dar de fiecare data cand se pune o intrebare ca cea de mai sus toti aveti 10 si sunteti premianti! Prea mari coincidentele astea! Si desewinking!

16 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Priemiul 1 cu cea mai mare medie din clasa 9.80, tu?

| Simo0 a răspuns:

Bună! Eu sunt in clasa a VI-a, adică am terminat-o şi am luat premiul I cu media 9.90. Tu?

| BeByTzZa a răspuns:

Premiul` 2 tu?

| sweetalexandra a răspuns:

Mentiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat diploma de excelenta cu media 10, 00 si cu multe diplome de romana ca-mi plac concursurile!

| NinelGuevara a răspuns:

Antitemepenet19191 a dat raspunsul perfect xD

| Dumnezău a răspuns:

Am luat premiul 3 cu media 9, 80. Sper ca la anul sa ma descurc mai bine

| Akka a răspuns:

Premiul 1 cu media 9.97 + alte premii de la olimpiade si concursuri thinking tu?happy

| Sonnia a răspuns:

Idem Akka, cu exceptia ca media a fost 10.

| MiTzZzA a răspuns:

Eu am luat mentiunea 7 cu 9, 17... si 2-3 diplome de la sport
tu?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat premiul 1
cu media 10
dar nu ma laud prea tare

| Aleeeee_7705 explică:

Eh. eu am luat mentiune

| PikaRawrr a răspuns:

Mentiune cu 9, 66

| Aleeeee_7705 explică:

Eu am luat mentiune cu media 9.57...

| RXN a răspuns:

Premiul intai, cu media 9, 77.Am terminat clasa a XI-a, la profil filologie.

| Chris a răspuns:

Premiul 3, media 9, 79, clasa a X-a, profil mate-info.