| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Ce profesor/oara va enerveaza cel mai tare? Ce face si ce materie preda?

16 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aia de franceza, bai, frate!
Ma scoate din minti cand im da tot felul de detalii de cultura generala, ma pune sa citesc, sa caut pe Google!
Ea n-o fi stiind ca eu nu intru pe calculator decat ca sa joc CS?

| corolav a răspuns:

De ce nu întrebi și altfel?
Cîți (sau care) dintre colegii tăi o enervează cel mai puțin pe profesoară?

| Angelsareclosetoyou explică (pentru corolav):

Eu ma refeream in general la personalitatea lor..ca sunt profi care au niste reactii ciudate chiar daca totul e bine si frumos in clasa..crede-ma stiu la cateva materii cine, cum o enerveaza pe o profa si din cauza lor trebuie sa suferim toti..culmea tot aia cu note mici sunt "rebeli"

| Pricked a răspuns:

*nerd mode on*
Eu îmi iubesc toţi profesorii.

| SMTHING a răspuns:

Ohh. Cred ca profa mea de m...
Dupa ce ne preda cate 4-5 lectii intr-o ora, lectiile fiind de circa 2 pagini, are pretentia cand ne asculta sa stim lectiile cuvant cu cuvant, sa nu adaugam de la noi, si sa nu uitam ceva. Plus ca nu dam teste niciodata la ea, si e nasol, adica am 9 ore pe saptamana cu ea. lectii multe, si e si zgarcita la note. si sa nu mai zic de faptul ca scrim foarte mult
Si pofa de chimie e destul de enervanta, preda foarte repede si nu intelegi nimic, note da mici, si ne jigneste la fiecare ora de cel putin 10 ori laughing dar e si amuzant cand vezi ca zice la unu : " Esti puturos, si pe langa ca esti puturos esti si prost, da prost rau, si mai si puti, nu te speli, etc., etc."... ma rog ce mai adauga ea laughing Are un vocabular foarte bogat laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Toţi.

| Ibrahimovic a răspuns:

Profa de fizica. laughing
Ma scoate mereu la tabla cand nu ma astept.
Profa de engleza, care enerveaza toata scoala.

| Deaad a răspuns:

Ora de engleza.O **** de profesoara, are la fite in ea de te doare capul.
Si e si proasta.Eu-s cel mai bun din clasa aia de retardati la engleza si tot nu observa dar ii felicita pe aia praf!
Plus ca ma plictisesc de mor, sunt o gramada de exercitii usoare care ma enerveaza.

| val31989 a răspuns:

Proful de romana. orice as face, oricat as scrie si oricat de activa n-as fi la ora, el tot 8 imi da.Adica nu ma plang sau ceva, doar ca ma enerveaza ca pana si cei mai prosti au 9 si eu am 8.
Cu fostele profe, aveam si 8, si 9 si 10..Asta din 8 nu ma mai scoate.

| TOOL a răspuns:

Profa de biologie ii asa buna de ma enerveazalaughing

| OneReason a răspuns:

Pe proful de biologie ne pune să scriem o mulţime de pagini...
Cănd nu stăm cumiţii ne bate.

Pe un coleg la bătut şi a dărmat şi banca şi scaunul cu el laughing

Eu odată cănd am avut odată oră cu profu şi am avut biologia ultima oră şi eu am fost în pauza... am întărziat 5. minute din ora lui de rahat şi, după m-a pus săi spun lecţia doar că am întărzit puţin...

Eu i-am spus nu am învăţat a fost grea/lungă lecţia...

Pe Biologist îl urăsc!
Mă disperă X-( X-( X-(

| Cupcake a răspuns:

Profesoara de matematica. Este extrem de plictisitoare, dar intotdeauna se crede interesanta. Are un stil de neinteles de a preda si adopta mereu pozitii sexy desi este baba.

| florinrazvan a răspuns:

Sall profu de mate, dupa ce scrie un exercitiu pa toata tabla ne spune NU ESTE FRUMOASA MATEMATICA? wtf urasc matematica si pe el...

| xShaarawy a răspuns:

Profa de mate, are 50 de ani si inca e singura, daca o apuca pe ea nervi...

| JessieAnia a răspuns:

Cea de religie straight face
Am sunat-o sa o intreb daca poate sa vina mai devreme cu o ora, sa plecam acasa [avand in vedere ca ea nu era la scoala si cealalta profa nu putea veni] si mi-a raspuns, am vorbit si a venit mai devreme. Am facut religie cu alta clasa. La ora, m-a ridicat in picioare si a inceput sa tipe [nu sa vorbeasca, sa tipe] la mine ca "de ce o sun sa o intreb lucruri din viata personala".
Daca o sunam sa o intreb ce a mancat aseara sau de cate ori pe zi merge la wc, mai ziceam...

| adrianamaria231 a răspuns:

Toti,ma enerveaza!