| Stefan1123 a întrebat:

Ce sa citesc mai intai pe timpul vacantei? Am obligatoriu:
1.Ion
2.Maitreyi
3.Ciocoii vechi si noi
4.Hanul Ancutei.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu contează ordinea, important este să le citești.
Lectură plăcută!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Ai la dispozitie o vara, asa ca nu trebuie sa aiba o ordine anume, trebuie doar citite obligatoriu in aceasta perioada.

| Nanami利 a răspuns:

4,2,1,3.Dar totusi nu conteaza ordinea, atata timp cat le citesti.Tot atata timp iti va lua.

| papys44 a răspuns:

4 1 2 3

| stlucian a răspuns:

Eu asa as incepe:4, 2,3, 1thumbs up

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Eu ti-asi recomandata 4, 1, 2, 3

| madb a răspuns:

Incepe cu Maitreyi big grin ca te duce departe tarehee hee in vacanta! Dupa aia citeste ce si cum vrei da incepe cu Maitreyi ca-i super! Hanul Ancutei se citeste cel mai repede, Ion e placut dar daca esti urbanist convins si n-ai treaba cu zona rurala, nu-ti face placere sa citesti de-ale pamantului, o sa devina greoi! Ciocoii vechi si noi am eu impresia ca o sa-ti placa cel mai putinhee hee.

| Cata980 a răspuns:

1.Ion happy