| kingsoft a întrebat:

Ce sa intampla daca refuz sa dau o lucrare la matematica?
Ce nota poate sa imi dea sau ce poate sa imi faca?
Am lipsit 2 saptamani de la scoala si in prima zi cand am mers trebuia sa dau test

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nota este automat 1, fiindca nu ai rezolvat nici un subiect si poti fi propus pentru scaderea notei la purtare sau mutare disciplinara din cauza incalcarii grave a regulamentului scolar. Nu iti este permis in nici un caz sa refuzi sa te supui unei asemenea decizii.

| MiruD a răspuns:

Cheama directorul, iti pune 2 in catalog sau te da afara si iti pune absent! happy

| iulianiasi a răspuns:

1, 2 depinde de profesor!

| CorinaClaudia a răspuns:

O cauti intr-o pauza la cancelarie si ii explici situatia ta happy o sa te inteleaga

| kingsoft explică (pentru CorinaClaudia):

Am incercat deja asta...
Si s-a intamplat deja toata povestea
Mersi