| paullll a întrebat:

Ce subiect credeti ca va pica la romana la Evaluarea Nationala (cls. 8)? Credeti ca va fi mai greu / mai usor ca anul trecut?

Răspuns Câştigător
| BiancaMMM a răspuns:

De unde știi? Ministrul a declarant că cel mai probabil nu vor fi subiecte mai grele decât anul trecut și, evident, nici mai ușoare.

4 răspunsuri:
| CeVorbestiMa a răspuns:

Stiu doar ca la matematica va fi mai greu ca anul trecut.Garantez

| CeVorbestiMa a răspuns (pentru BiancaMMM):

Anul trecut au fost niste subiecte absurd de usoare...pot spune...asa ca deduci si tu

| MadRaven a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

Garantează tu mult şi bine.
Ministrul a declarat că nu vor fi nici mai grele, nici mai uşoare. big grin

| CeVorbestiMa a răspuns (pentru MadRaven):

Ma bucur, in acest caz poate o sa iau si eu un 8-9 in examen...mai vedem noi."nu tot ce zboara se mananca"

| BiancaMMM a răspuns (pentru CeVorbestiMa):

De unde știi? Ministrul a declarant că cel mai probabil nu vor fi subiecte mai grele decât anul trecut și, evident, nici mai ușoare.