| joker50 a întrebat:

Ce subiecte sunt la olimpiada de romana clasa a-4a?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Noi nu putem sa iti spunem ce o sa iti dea acolowinkingPt ca nu avem de unde sa stim happy
Intreba-o pe invatatoarea ta poate stie ea ceva happy

32 răspunsuri:
| ChibiRose a răspuns:

Nu existla clasa a-IV-a olimpiadahappy

| hamsterx a răspuns:

Ba da exista olimpiada, si eu am dat la varsta mea, intr`a 4a.pai subiectele noi nu prea avem de unde sa le stim.intreaba o profesoara, spune`i sa faca putina pregatire cu tine, nu cred ca te va refuza.bafta la olimpiada:*

| ChibiRose a răspuns:

Ok, nu sariti, la noi inca nu s-0a auzit de olimpiada intr-a patra, poate concursuri gen cangurul, dar nu olimpiada!

| EUSIATIT a răspuns:

Vrei sa spui ca mergi la olimpiada tu in cl a4 a.hmmm hai sa fim seriosi. NU te ai gindit ca mai sunt perrsoane pe site care lucreaza in invatamint si stiu daca este sau nu in cl a 4 a plimp. M ai stai sa cresti si de la cl 5 a da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei cauta pe net la subiecte olimpiade clasa a 4a vei gasi subiectele din 2009 ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Tu sti ce subiecte sunt?
Eu dau maine 19. 02. 2010 olimpiada la romana si am emotii.

| teo99 a răspuns:

Esti un fraier
n-ai mi fost la o olimpiada?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista olimpiada la clasa a 4 a. De fapt cea de romana faza pe municipiu, care este si ultima pentru ca cei de-a patra nu merg si la nationala, este pe 15 mai, in Bucuresti, Sc nr 27.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista olimpiada cl IV. Pentru cei care spun ca lucreaza in invatamant, sa taca!
Fetita mea participa la aceasta olimpiada, faza pe municipiu, 15 mai, dar la scoala. 175, sect 1.
Voi care va dati f.importanti, ciocul mic!
Pentru joker50 - Uita-te peste subiectele din anii trecuti. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele ft ft simple...credema ca am avut si eu ...era una cu rime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai idee unde se afla postate rezultatele acestei olimpiade? Ma intereseaza si, as dori daca stii, sa imi scrii si mie la adresa:freemira2003@yahoo.ca. Multumiri anticipate!

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai nu le vei gasi nicaieri.Am fost la 5 Olimpiade in clasa a IV- a si subiectele erau puse intr-un plic sigilat bine de tot. Daca s-ar stii subiectele, toti copiii ar stii sa le rezolve, adica ar trisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectele de facut o compunere

| ionescualex6_8570 a răspuns:

Si eu am dat olimpiada la romana...subiectele au fost foarte grele

| ionescualex6_8570 a răspuns:

Am ajuns pana pe municipiu...ma bucur foarte mult! dar tu joker50, ai trecut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sa imi dea si mie model de subiect de olimpiada romana clasa a 5-a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

๓เгยภאк24 sunt olipiade si eu dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sunt olimpiade de cla a 4 a. eu am concurat la 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net pe scola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustu din astea!
nustu din astea!
nustu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dato si e usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt a4a si am dat olimpiada si caut raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista olimpiada pentru clasa a 4 a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah oamnei buni daca nu stiti nimic mai bine nu mai ziceti pai aproape din todeauna a fost olimpiada la clasa a IV-a si eu
sunt in a patra si merg la olimpiada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa i-ai punctaj maxim ca sa ma duc la jud de aia am cautat pe netsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu