| FartsMaker a întrebat:

Cine credeti ca sunt mai destepti? fetele sau baieti eu cred ca baietii (va spun motivul dupa raspunsurile voastre)

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

Partea barbateasca.(deci barbatii si baietii)

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Millanteria a răspuns:

Fiecare e destept in felul lui. Nu cred ca baietii sunt destepti si fetele sunt proaste. Asta e o tampenie. Dar daca tu esti baiat, asa ti se pare. Uite, eu sunt fata si cred ca fetele sunt mai destepte.
P.S. Asta-i parerea mea. O zi buna!

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

No how:O nu te enerva, ca nu am zis ca baietii is prosti, am zis ca in unele situatii fetele is mai destepte.ai cum aiz zis si uh ca nu cei prosti, ce cei destepti si cei mai putin destepti, sau normali.
nu face'ti crize ca nu moasre nimeni de la fta.

| BOOBZen a răspuns:

Fiecare e diferit,ceea ce ai spus tu se numeste sexsism,sexsismul este cand sa zicem ca un baiat zice de fete lucruri negative,ca ei sunt mai nu stiu cum mai decat ele,deeeeeeci,eu nu cred ca e unul mai inteligent,fetele sunt fete,baietii sinut baieti,toti sunt diferiti,si fiecare e inteligent cat poatehappy, unii oameni sunt mai prosti altii mai destepti, deci eu nu cred ca inteligenta conteaza pe ce sex are omul

| ZuzZzulina a răspuns:

Nu coneaza, fata, baiat, brunet/a, blond/a, nu conteaza. Unii sunt destepti ( si baieti si fete ), ier altii prosi ( si baieti si fete ), ier tu zici ca baietii pentru ca e si Albert Einstain care era destept si era baiat plus ca si tu tot baiat esti.

| cokocosmy a răspuns:

Cred ca u est cel mai,, destept" nu stiu dc vb u cu noi ca est mult prea inteligent bai coca raised eyebrows

| BlackVeil a răspuns:

Nu cred ca inteligenta se masoara in functie de sex...

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Poti sa fi si baiat si fata si orice ai fi.
daca esti prost nu mai conteaza genul happy

| FartsMaker explică:

Nu ma cred eu orice geniu si nu la asta ma refeream si app pentru cei ce au zis ca eu am zis ca fetele sunt proaste nu e adevarat eu ma refeream care e mai destept si pentru cei ce au zis ca baieti sunt prosti sa numere cati genii au fost in lumea asta si cati dintre ei au fost femei!

| FartsMaker explică:

Am vrut sa va dau motivatia dupa raspunsurile voastre, dar am uitat de intrebare, totusi, motivatia este ca am vrut sa vad daca izbucneste o ciarta intre cei care raspund sa vad cat de unit este site-ul acesta si daca cineva zice ca conteaza daca esti barbat sau femeie(didiDia) si i-am dat funda sa se simta si el bine

| FartsMaker explică:

Sunt eu din viitor
Ai facut o mare greseala

| sweetgirl22 a răspuns:

Eu zic ca fetele,si nu zic asta pentru ca sunt fata, ci pentru ca se zice ca fetele sunt mai dezvoltate mintal ca baietii, si probabil ca stii ca fetele si la scoala invata mai bine ca baietiitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca tu esti cel mai destept. Cred ca ar trebui inventat un sex nou, special pentru tine. Mai cred si ca ar fi bine sa te muti in alta galaxie, nu te meritam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe lumea asta fete foarte deștepte și băieți foarte proști. A stat cineva să-i numere pe ăștia și pe ceilalți? Nu. Să numărăm printre personalitățile istorice care a fost procentajul de femei? Nici asta nu e soluție. Cine pune mâna în foc că, din anumite motive politice, sociale etc, nu au rămas la fund mii de femei deștepte? S-ar zice că, dacă nu s-au putut manifesta, atunci nu mai sunt chiar așa inteligente. Apare întrebarea "care formă de inteligență e cea mai mișto?". După cum vezi, întrebări și iar întrebări. Răspunsul la întrebarea ta ar fi: nu știu.

| Turbo223 a răspuns:

Tata nu stia ceva la matematica si eu stiam! Eu sunt fata el barbat! Nu conteaza daca esti baiat sau fata! Si daca crezi ca baietii sunt mai destepti treaba ta! Eu nu ma bag. Nu incep o cearta ca vrei tu! Si scuze daca am parut nepoliticoasa.

| JungHaYo a răspuns:

Fetele, ptc baieti se numara cu 2 ani - cand vine vb de gandit