| RMG a întrebat:

Cine imi poate oferi mai multe informat despre Liceul Teoretic William Shakespeare din Timisoara, informati de genu:are internat? media de admitere de anul asta? etc

1 răspuns:
| ViperBlood a răspuns:

Hm...de interant nu stiu sa aiba (Anu asta intru si eu la liceu happy ).Din cate am inteles e un liceu bunicel, insa 50% din cei care-s acolo is de la Scoala Shakesepare.Are doar 2 clase, una de Mate-info si una de Filo, cu 29 locuri.Media a fost 6.69 la mate-info si 6.26 la filo.Cea mai mare medie la mate-info a fost 9.21 happy.Cam atata stiu.