| Alex_Eddy_1995 a întrebat:

Cine imi poate spune mediile de intrare la unele licee din new york, precizez ca eu am media generala pe clasele 5-8, 9.40.Asa ca ziceti-mi si mie liceele cu media de admite sub 9, 40 sau chiar 9, 40 la care as putea sa ma duc pentru ca as vra sa fac liceul acolo. Funda pentru un raspuns bun!

1 răspuns:
| Simonasimona1992 a răspuns:

Pai..nu sstiu daca te poate ajuta prea multa lume pe aici.
Sistemul de invatamant si metodele de admitere pot fi diferite acolo.
Cel mai indicat este sa intri pe siteurile liceelor de acolo. Da emailuri.Intereseaza-te direct la ei
Bafta