| DukuRaduku1957 a întrebat:

Cui ii place scoala
cel mai sincer si frumos raspuns primeste
FUNDItA!

Răspuns Câştigător
| NeymarJr11 a răspuns:

Sincer, mie imi place ma vad cu prieteni, colegi/e chiulesc sa merg la un suc la o fisa, e mai greu cu invatatu ca am trecut a 10-a dar am un dirig bun deci o sa regret cand o sa termn scoala :d.

| DukuRaduku1957 explică (pentru NeymarJr11):

E bine ca ai spus ce ai simtit bravohappy

| NeymarJr11 a răspuns (pentru DukuRaduku1957):

Da mersi tie-ti place, da-mi id tau sa vorbim laughing

| DukuRaduku1957 explică (pentru NeymarJr11):

Daca vrei pe facebook

| NeymarJr11 a răspuns (pentru DukuRaduku1957):

Fie lasa mi-a facut placere sa te cunosc tongue, bafta la scoala

| DukuRaduku1957 explică (pentru NeymarJr11):

Https://www.facebook.com/raduku.duku.3 facebook-ul meu
sa imi ceri prietenia da?

13 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Scoala in sine nu-mi place, nu-mi place sa tocesc incontinuu, sa-mi mananc nervii cu profesori tampiti si de neinteles!
Cand ma gandesc la scoala si zic ca-mi place, spun acest lucru deoarece la scoala imi intalnesc toti prietenii, acolo ne distram...happy
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă duc la şcoală de focul colegilor, mă piş pe ei. Mă duc pentru că-mi place.

| vangaelis a răspuns:

Scoala aduce intelepciune. vei cunoaste oameni, vei cunoaste lucruri. Vei intelege oamenii, vei intelege lucrurile. Cunoscand si intelegand pe astea, poti zice ca intr-adevar ai fost la scoala.

| sparky34 a răspuns:

Fara scoala nu faci nimic in viata, chiar daca mai sunt unele momente cand ne plictisim de ea. Trebuie sa ne placa!

| Chrisss23 a răspuns:

Sunt zile in care abia astept sa merg la scoala si unele in care as prefera sa stau acasa. Intr-un fel imi place scoala.

| DukuRaduku1957 explică (pentru Chrisss23):

Daca si locul doi ar exista ar fi al tau
bafta la alte rasphappy

| geopopiku a răspuns:

Eu sunt la facultate si e foarte naspa fata de scoala din toate punctele de privinta..deci bucurate de scoala indiferent din ce motiv te duci la ea

| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

Sincer mie imi place scoala.Acasa ma plictisesc ingrozitor, la scoala mai discut cu o colega mai invat lucruri noi. Si plus de asta cand vin acasa am o ocupatie scrisu si invatatul....Acum e vacanta si mor de plictiseala si lipsa de ocupatie. Vreau scoala!