| Bulbucel a întrebat:

Cum aflu coordonatele, latitudinea si longitudinea pe harta, explicati-mi cat mai babeste, m-am tot documentat, dar n-am inteles nimic.

Răspuns Câştigător
| antoniaidk a răspuns:

Daca iti trebuie la geografie, eu zic ca nu-ti sunt necesare.si noua ni le-a predat.nu am inteles nimic, dar nu am mai vorbit despre astea..nu te mai ajuta cu nimic la ore dupa ce le inveti.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ai nevoie? Instalezi antena parabolică?

| Bulbucel explică (pentru anonim_4396):

Am pus o intrebare, nu-i treaba ta la ce am nevoie, daca vrei raspunzi daca nu esti libera sa pleci.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Bulbucel):

Adică liber, nu sunt fată.

| zurick a răspuns (pentru Bulbucel):

De ce esti asa deranjata de o simpla intrebare?

| Bulbucel explică (pentru zurick):

Nu eram deranjat daca ma intreba la ce am nevoie, dar dupa ce a pus prima intrebare a mai scris ''instalezi antena parabolica'', ca si cum n-as avea nevoie de ele, nu-i treaba lui la ce am eu nevoie, raspunzi sau pleci si asa nu o sa-i mai acord atentie de acum.

| Mikiass a răspuns:

Urmaresti meridianele si paralelele, iar coordonatele o sa fie exprimate in grade

| Bulbucel explică (pentru Mikiass):

Explica-mi cum sa fac, ce am zis si in intrebare, raspunsuri de astea am gasit pe internet care nu ma ajuta absolut deloc.