| FuckingContra a întrebat:

Cum as putea sa pun la indoiala tot, sa pun mai multe intrebari? Sa fiu o persoana mai curioasa?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da importanta mai multa lucurilor, faptelor, persoanelor din jurul tau. Intrebarile vor veni de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Eu zic ca nu e un lucru tocmai bun! tongue

| FuckingContra explică (pentru anonim_4396):

De ce nu ar fi un lucru bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FuckingContra):

Sa pui la indoiala tot? Sa pui anumite lucruri da, dar nu tot!

| Kenya a răspuns:

Citste carti pentru dezvoltare personala. Te vor ajuta mult si iti vor raspunde la orice intrebare. Iti poti forma o atitudine, o personalitate, un caracter. happy

| Robi1444 a răspuns:

Incearca sa iti raspunzi la intrebarile tale.
"Cauta" dupa intrebari.
Si eu pun intrebari foarte grele pentru unele persoane, la care nu imi pot da nici un raspuns. asa ca caut eu de unul singur. (intrebari gen despre spatiu, timp-ul. etc)

| madalinamadu a răspuns:

Nu îţi poţi impune asta sau să urmezi anumiţi paşi. Cred că e pur şi simplu modul tău de a privi lucrurile. Eu am obiceiul ca orice aud sau văd să "privesc" pe toate părţile ca să scot adevărul, esenţa din acel ceva. E ca şi când ar exista ceva în subconştientul meu care prelucrează acea informaţie şi o întoarce pe toate părţile ca să ajungă să arate aşa cum cred eu că ar trebui.

| Misfits a răspuns:

Ai si raspunsurile in intrebarea ta. Nu exista o metoda anume, pur si simplu pui intrebari, pui la indoiala, etc

| doesntmetter a răspuns:

N-ai cum, din moment ce ai pus o astfel de întrebare şi asculţi muzica pe care o asculţi...

| FuckingContra explică (pentru doesntmetter):

Nu am mentionat nimic de muzica happy

| doesntmetter a răspuns (pentru FuckingContra):

Am dedus din nickname. Corectează-mă în caz că greşesc.

| FuckingContra explică (pentru doesntmetter):

Nickname-ul nu are vreo legatura cu muzica pe care o ascult.
Ascult Disturbed, R A The Rugged Man, Immortal Technique, Aerosmith, Avenged Sevenfold. Uneori mai ascult si muzica comerciala

| doesntmetter a răspuns (pentru FuckingContra):

Ok, îmi cer scuze atunci.

| FuckingContra explică (pentru doesntmetter):

E ok, stiu ca am un nume mai "de prost gust" sa zic asa, contul e (cred) de la sfarsitul lui 2013

| doesntmetter a răspuns (pentru FuckingContra):

Presupun că toţi facem greşeli. laughing Pa şi succes!winking

| HowshouldIknow a răspuns:

Pur si simplu pui intrebari din orice. laughing