| anonim_4396 a întrebat:

Cum este matematica la profil uman?

9 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Eu stiu ca la uman se face doar in clasa a 9-a si a 10-a matematica happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Jalnica.Faci doua ore/saptamana.Iti imaginezi ca profesorii o sa fie indulgenti.Multe dintre ore nici nu o sa le faceti, o sa frecati menta degeaba.

| patriiiii89 a răspuns:

Doar in clasa a9a si a10a o faci, maxim 2-3 ore pe saptamana.

| ladydaianne a răspuns:

Lejeră. O să faci doar 2 ore pe săptămână până în clasa a 11a când nu o să mai faci deloc. Notele o să fie mari, puse în general pe referate sau pe activitatea la oră (cică).

| LovellyAngel a răspuns (pentru ladydaianne):

Referate la matematică? :O

| ladydaianne a răspuns (pentru LovellyAngel):

Da. Ne dădea o temă, gen: Vectori, Ecuații de nu știu ce grad și noi îi aduceam referatul; notele variau între 9-10, nu mai spun că nici măcar nu se uita pe ele. laughing

| サクラ a răspuns:

2 ore pe saptamana, doar clasa a9a si a10a, faci mai mult algebra si mai putina geometrie.Pentru mine a fost super simplu, am avut numai 9 si 10.

| ThePinkPant3r a răspuns:

Matematica la profil uman este simpla, datorita faptului ca faci doar in clasa a 9-a si a 10a.

| gbgabi a răspuns:

Faci 2 ore pe saptamana