| roxy2001 a întrebat:

Cum este programul la liceul Decebal din Constanța (cls 9 a)?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Din păcate, nu îl poţi afla mai devreme de 12 septembrie când începe anul şcolar sad
Şi, oricum, e posibil ca în primele 2-3 săptămâni să fie diverse modificări...

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vei gasi programul prin luna septembrie, aproape de inceperea scolii, la secretariat sau la avizier. Slabe sanse sa gasesti pe cineva de la Decebal aici care sa-ti raspunda.

| roxy2001 explică (pentru AFR81):

Eh.întrebasem de curiozitate ..eu am intrat la Carol

| AFR81 a răspuns (pentru roxy2001):

Aa pff... Ok laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Programul pe care-l vei avea în anul şcolar 2016-2017 NU îl poţi ghicii!

Chiar dacă la liceul "x" clasele a 9-a au făcut ore dimineaţa în anul şcolar 2015-2016, este posibil ca în acest an şcolar să se SCHIMBE orarul şi să se facă ore după-masa sad

Toate cele bune!

| roxy2001 explică (pentru bursuc001):

Bună! ai idee cam cand aș putea afla programul?

| bursuc001 a răspuns (pentru roxy2001):

Din păcate, nu îl poţi afla mai devreme de 12 septembrie când începe anul şcolar sad
Şi, oricum, e posibil ca în primele 2-3 săptămâni să fie diverse modificări...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi frumos cu piciorușele din dotare, si intereseaza te singură singurică păpușică frumușică de program. ce vârstă ai? mersi mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru roxy2001):

Multi inainte.

| roxy2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc la fel

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru roxy2001):

Multumesc si eu. tu esti in poză? de unde esti? mersi

| roxy2001 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da eu sunt in poza