| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi creez o adresa de email?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te registrezi la un site de e-mail, cu datele cerute in formularul lor. Nu uita sa-ti notezi "numele" si parola!

Răspuns utilizator avertizat
| ciprian_8384 a răspuns:

Intre pe www.gmail.com sau www.yahoo.com si urmeaza instructiunile de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa ai o adresa de mail la YahooMail? Pentru asta trebuie sa pornesti de aici--> https://edit.yahoo.com/......gistration src=ym

Iti alegi un Nickname si o parola (Password), urmezi tot ce se cere de completat, atentie totusi ce ti se cere, nu raspunde la ceea ce ti se pare ca ti-ar aduce in viitor un prejudiciu(!) Sper ca stai bine cu engleza :-)

Alte răspunsuri