| Alfred0703 a întrebat:

Cum pot invata sa desenes pentru ca primesc note mici la desen, iar sa nu mai vorbes de muzica. Doar note de 4-5-6 am la aceste doua materii. La restul am 9-10.

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Sunt atatea tutoriale si carti pe internet, chiar nu gasesti unul acceptabil care sa iti imbunatateasca nivelul (ma refer la desen)? cat despre muzica, e o tampenie, in scoala probabil faci numai teorie si e o prostie maxima ca se pun note pe asa ceva. nu-ti fa griji, vorbeste cu profii, e de inteles ca vor sa faca o diferenta intre lucrarile elevilor dar imi pare o prostie sa te streseze cu niste chestii predate idiotic la un nivel submediocru care nu te vor ajuta prea mult in viata si asta mai mult datorita nivelului la care se preda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desen,uite aici idei:
https://www.youtube.com/user/PintayCrea

La muzica... Canta si tu cum poti sau zi-le sa le faci portofolii cu un muzician.

| kyliejenner a răspuns:

Cele mai stupide materii.

| Mariateodora31 a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/desen-73853.htm
Fa-i profei desenul acela. Sigyr o sa-l admire