| Brilliantik a întrebat:

Cum pot sa amenajez scoala,curtea de ziua profesorilor, in mod foarte frumos si special asa cum nu a mai fost pina acum la mine in scoala? Funda restul voturi

Răspuns Câştigător
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Ar merge o scena, ceva flori, baloane. Sa fiti toti acolo si sa tina fiecare cate un discurs si sa le multumiti pentru tot ce fac pentru voi, puteti face piese de teatru, chestii de genul happy

2 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Un decor cu baloane, panglici...etc.

| OtakuForeverFullmetalAlchemistFan a răspuns:

Ai putea sa faci niste portete ale profesorilor(daca esti talentata sau sa ii rogi pe cei talentati). Si sa le pui pe acolo!