| maria11579 a întrebat:

Cum pot schimba parola unui id de mess pe baza intrebarilor la care am raspuns cand l-am facut?

4 răspunsuri:
| maria11579 explică (pentru Buburuzăăăă):

Imi da eroare la link-ul pe care mi l-ai dat. Imi poti da un alt link, prin care sa pot schimba parola pe baza intrebarilor la care am raspuns cand mi-am facut id-ul? Multumesc!

| DaNuTzASwEeT98 a răspuns:

Mai intai te duci la pagina principala unde trebuie sa te loghezi, apoi uita-te putin mai jos, iar acolo scrie ''Forgot your password?/Ai uitat parola?'', dai click si urmezi pasiiwinking Succes!