| anna101 a întrebat:

Cum poti sa adaugi melodii la " muzica mea "?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde anume? La aragaz?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

La aragaz merg numai video, de pe videoplayere.big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Unde vrei să adaugi melodii?
Aici pe TPU, în "Playlist-ul meu"?

Dă detalii, apoi mai vedem ce şi cum...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai setezi calculatorul sau telefonul sa te intrebe unde vrei sa descarci. Dupa aceea cand descarci o melodie sau un album, teșefonul sau pc0ul te va intreb automat unde vrei sa se salveze acea melodie si tu alegi folderul„muzica mea". In functie de ce anume vrei sa descarci c-ul sau telefonul te av intreba unde vrei sa se salveze ce descarci si tu alegi unde, in descarcari sau in muzica mea sau alt folder.
Ca sa adaugi muzica ce o ai pe pc sau telefon in alt folder, dai „send to." muzica mea sau la pc, copy paste in folderul cu muzica mea.

| Gabi001 a răspuns:

Le descarci happy