| micky a întrebat:

Cum sa incep o descriere personala in engleza?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

La fel cum ai incepe-o in romana. asa si e nevoie sa faci. o concepi in romana si apoi o traduci(daca nu te descurci direct in engleza).
trebuie sa cuprinda cateva caracteristici ale tale, cateva pasiuni, cateva dorinte, cateva impliniri si gata descrierea.

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

About me:

| ralucaralu a răspuns:

My name is... I am... years old////ca la romana.Sunt eleva in clasa...succes

| liliana83 a răspuns:

Was a time in which a person has not understood until now that the lessons are not on TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My name is (numele tau) and I am > mai departe spune tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe asa Hi me name is... I'm (cati ani ai tu) year old.si de aici cred ca stii ce sa mai scrii nu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My name is Micky. I am 15 years old. I am from Republic of Moldova. I have to say a lot of things about me. About my pysical qualities i cans say that im tall, slim, with brown eyes. About my moral qualities i have to say that i am optimistic and a friendly nature. I have a lot of friends because i am socible.