| kikirikikikiki a întrebat:

Cum sa raspund inteligent oamenilor care imi fac complimente?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

"multumesc!"

| George1510 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, un zâmbet e arhisuficient, cel care te va complimenta va înțelege că apreciezi asta, mi se par inutile alte cuvinte. Totuși e bine că ai ce primi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

făcându-le și tu unul.

| iSwag a răspuns:

Pai daca inteligenta nu e punctul tau forte... e cam greu.

Depinde de ce complimente iti face. Daca iti spune ca ai un "portbagaj" frumos, nu cred ca e prea O.K sa ii multumesti.

| Eduaard a răspuns:

Fă-le și tu, doar să nu pari disperată, sau prea bucuroasă.

| Al3xbC a răspuns:

Cu un zambet subtil si un multumesc

| mili25 a răspuns:

Sa zambesti, sa multumesti si sa intorci complimentul daca este cazul.
Succes happy