| AlexeLup a întrebat:

Cum se da o corigenta, in scris sau oral?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Se da si scris, si oral.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ambele : dai examen oral şi scris!

Toate cele bune.

| floresdemayo a răspuns (pentru bursuc001):

Și tu ai/mergi la... corigenți(ă)?hee hee
Copilul ăsta are de promovat, chiar la... mate. straight face

| bursuc001 a răspuns (pentru floresdemayo):

happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Obligatoriu, se susține examen oral și scris.
La examenul oral, vei extrage un bilețel, apoi, ți se vor acorda 10-15 minute, pentru a răspunde la subiect.
Subiectul de la examenul scris, va fi asemănător tezei (depinde de materie)
La final, se va face media între proba scrisă și orală, notă care va fi trecută în catalog.
Vei fi informat dacă ai promovat anul școlar. Noroc, noroc, noroc! : ))

| ElenaSA a răspuns:

Se da scris-trebuie sa fie ceva scris care sa ramana la secretariat. Am vazut la unele obiecte ambele variante-scris si oral.

| ShadoWCrist a răspuns:

Scris si oral.