| EvangelineDS a întrebat:

Cum se procedeaza de obicei la simulari? De exemplu, se fac primele ore?

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Depinde. Tu dai simularea? Daca da, atunci e posibil sa nu le faci dar stai in clasa si repeti iar daca au altii atunci probabil se fac orele dar trebuie sa vorbesti cu dirigentele tau!

| andrei1237 a răspuns:

Da,depinde si de programul scolii.In general, da.

| Gerrard196 a răspuns:

Depinde de liceul la care inveti. Din cate stiu eu orele pentru elevii care nu dau simularie se fac normal, cat despre cei implicati cred ca la fel.