| AvalohAlyn a întrebat:

Cum sunt profesorii vostri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 4 feluri de profesori : prea buni la suflet, plictisitori, exigenti si ai dracu.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Am profesori din fiecare categorie.
Unii sunt geniali, unii sunt praf.

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde. Am profesori foarte buni, care isi fac treaba asa cum trebuie si mai sunt si de treaba si amuzanti. Am insa si profesori care au darul de a face elevii sa se plictiseasca la ora si sa numere minutele ramase pana la pauza.
Cei mai multi dintre ei sunt interesati sa ne invete ceva, dar sunt si unii care vin la ora si ne spun despre ce au facut ei in weekend sau ce au mancat in seara precedenta... Daca stii ce vreau sa zic. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea puțin apreciați.

| Valy93 a răspuns:

De moda veche... ceausisti.