| Alinuca22 a întrebat:

Cum trebuie sa sune o cerere de permisiune pentru pus afise in cadrul facultatii?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Directoriatul (sau Domnul Director Pop Ioan al) Universității Petru Maior din Târgu-Mureș
Subsemnata Alinuca, studentă la Universitatea Petru Maior din Târgu-Mureș, Facultatea de Științe și Litere, departamentul de Informatică, anul întâi, cer permisiune pentru pus afișe în cadrul facultății.
Cu stimă, Alinuca (dacă scrii pe calculator cererea, sub nume scrie din nou numele cu manuscris)
Dată, oraș