| Passatb4 a întrebat:

cum va arata scoala peste cativa ani
ofer funda cel; ui mai bun raspuns...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sper sa arate mai bine decat acum.La modul cum scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stim noi? happy

| FatUglyVirgin a răspuns:

Cu ferestre

| doinitsaandronic a răspuns:

Peste cativa ani scoala va arata superb. Va fi data cu fond de ten, ruj. Isi va face operatie plastica de marire a salii de sport si sala de festivitati. Isi va micsora grasimiea din biblioteca si salile de clasa. Va fi o adevarata pitipoanca in actiune

| 1234dany5 a răspuns:

Alexuta15 are dreptate! totusi daca tehnologia avansata nu va aparea inca si in scoli! cam cum a fost si pana acum (banci, scaune, tabla, ferestre, sali de clasa) laughing FUNDA? big grin

| 1234dany5 a răspuns:

Http://www.dbt.ro/dbtechnolight-produse-12.htm. citeste asta e interesant! se pare ca in unele scoli se incepe modernitatea :))). deacum

| Alexuta15 a răspuns:

As spera ca peste cativa ani scoala sa aiba tehnologie moderna, adica, cum e acum la clasele I si a IIa, cu tablete in loc de manuale, teme mai usoare, pe care sa le scriem in calculator si sa le tragem la imprimanta. Desigur, in clasa sa scriem pe caiete, adica, totusi, sa nu ajungem sa uitam sa scriem. happy

| Dinca_Denisa_1985 a răspuns:

In ce tara? in Romania va deveni un wc( parintii si copii isi baga ceva in ea de acum), suntem o natie de inculti