| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare scoala? Grea,usoara, placuta sau neplacuta?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie mi se pare neplăcută din simplu motiv că acum notele se iau pe șpagă.Și poate și din cauza trezitului de dimineață laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de scoala. big grin La unele este mai usor la altele mai greu.
Mie mi s-a parut ok. Uneori grea, alteori usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte usoara si super placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Farte usoara.

| Exaizo a răspuns:

E usoara cat timp vrei sa ajungi undeva. Altfel. "pff, scoala sux! Nu ajuta cu nimic! Vreau sa stau acasa sa mananc chips-uri si sa ma uit la filme, nu sa merg la scoala ca oricum nu invat nimic, duh!"

| OtakuShoujo a răspuns:

Depinde.Mie mi se pare usoara(in afara de mate si muzica). PLacuta din ce punct de vedere? Pe mine ma ignora colegii si mai am doar o singura prietena foarte foarte buna.Ce sa mai spun despre trezitul de dimineata? O corvoada >_<.In concluzie:Scoala mi se pare usoara, dar si putin neplacuta.

| Hemera a răspuns:

Depinde de fiecare,de profil,cum inveti/intelegi materia, etc...
Mie mi se pare ok, am in general notele pe care le vreau, sunt printre cei mai buni din clasa si altele, dar baiu este ca am un prof de mate dobitoc care nu face nimic la ore si noi la stiinte ale naturii dam bac-ul din asa ceva. In rest in afar de un mos cu mentalitate de acu 35-40 de ani ca profesor de fizica e totul roz happy

| Tsukuyomi6 a răspuns:

Grea(16 carti, 3 ore de fizica, 4 ore de mate) si neplacuta( nu ma inteleg cu nimeni)

| Mickydinky a răspuns:

.......Grea....daaaa :-D sunt in clasa a 7 a.....mai ales trezitul de dimineata... ouuuuu vaiiiiii! >:-( 3:-)