| Andrew_Andra_1966 a întrebat:

Dacă aș sta mult pe pc ( cam 6-7 ore/zi) in domeniul studiului,asta ar insemna că aș fi dependentă? Pentru că,de ceva timp, imi place să invăț lucruri noi la biologie și chimie, + că stau destul de mult.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu cred ca daca vei deveni dependenta! Pentru ca este o obligatie pentru invatatura la biologie si chimie, proiecte pentru scoala (liceu)! Bafta! Stiu ca esti o eleva silitoare Andra si ii faci ca parintii tai sa fie mandri de tine, vrei sa iei numai note de 10!

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu, Andra, nu ești dependentă. Mai ales că tu studiezi, nu faci altceva. Dacă ai fi stat pe jocuri atunci ai fi fost dependentă. Eu pierd multe ore uitându-mă la seriale coreene, dar totuși nu sunt dependentă. Dacă vreau mă uit, dacă nu vreau nu mă uit. Și tu de asemenea, dacă vrei studiezi dacă nu vrei te oprești. Nu e mare lucru, doar că timpul trece fără să-ți dai seama.
Oricum, vrei să devii doctoriță?
Pentru că aș vrea să fiu consulată în viitor de o fată care petrece de mică 6-7 ore doar studiind biologie și chimie happy