| Doctorfishadi a întrebat:

Daca avem pasionati de matematica pe aici, rog sa imi lase facebook-ul.Sa aibe cel putin 11 clase si cel mult 12+! Dar sa se descurce binisor la probleme mai dificile.Trebuie sa invat matematica pentru BAC si mi-ar fi de mare ajutor! Desi fac "meditatii"(nu cu un prof fizic) nu este suficient, un miniprof personal happy m-ar ajuta si mai mult.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta chiar daca nu am 11 clase mama este profesoara de matematica.

| Adutzu2 a răspuns:

Uite aici niste lectii video foarte eficiente: http://math-pdr.com/liceu.html