| anonim_4396 a întrebat:

Daca invat pentru bac la istorie rezolvarile variantelor de la sfarsit pentru subiectul III este suficient sau trebuie sa invat toata lectia in intregime?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

*citeşte întrebarea; n-o înţelege*
*o mai citeşte o dată; acelaşi rezultat*
Poţi reformula?

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Ce nu intelegi? Este suficient daca invat pentru eseul de la istorie-bac rezolvarile din cartea cu variante?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţi se pare mai simplă reţinerea rezolvărilor în locul materiei? Dacă e aşa, nu gândeşti limpede.

| Iama a răspuns:

Eu una nu cred ca e suficient, insa e un inceput. Invata mai bine tot sa fii sigura ca nu poti sa iei nota mica. Succes!

| Anonimul2353246 a răspuns:

Cel mai bine fa-ti copiute