| Yoooana a întrebat:

Daca la rezultatul examenului Cambridge mi s-a zis ca am primit 13 / 15 ce calificativ inseamna? FUNDA MARE CU SCLIPICI :3

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Felicitari! E ca si cand ai lua nota 8winking Bravo inca o data!

5 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Buna, inseamna ca e aproape perfect, tu ce crezi, bravo?! Si sper ca te-am ajutat, funda?; o

| Yoooana explică (pentru presus):

Mda...eu voiam calificativul...stiu si eu ca e aproape perfect.

| presus a răspuns (pentru Yoooana):

Este mult mai evident faptul ca ai nota 8, dar ma rog.;-j

| Eudaimonia a răspuns:

Adica maximum e 15 si tu ai obtinul mai putin cu 2 puncte e ca si cum ai luat 8 la maximum de 10 sau 80 la maximum de 100