| AllanClare a întrebat:

Daca ma mut in camin, inseamna ca mi-am schimbat domiciliul?

Răspuns Câştigător
| HereToHelp123 a răspuns:

Nu. Nu au legatura. Atunci cand vrei ss iti schimbi domiciliul trebuie sa faci anumite acte.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inseamna ca ti-ai schimbat domiciliul, ti-ai schimbat doar resedinta (flotant).

| whatevernvm a răspuns:

Esti praf

| AllanClare explică (pentru whatevernvm):

Cateodata mai am si astfel de momente glorioase.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Domiciliul se schimba cand schimbi locuinta proprietate personala. Resedinta, oricand te muti in alta parte.

| AllanClare explică (pentru Salontanul):

Mersi!

| Salontanul a răspuns (pentru AllanClare):

Multumesc si eu!

| MissxD a răspuns:

Domiciliul tau este cel din buletin, indiferent daca stai sau nu la camin

| OldSoul a răspuns:

Nu.