| Meli2314 a întrebat:

De ce, la examenele nationale, s-au luat anul asta note mai mari la matematica decat la romana? rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Si eu am luat nota mai mare la mate decat la romana, si n-am dat examenu acum, l-am dat mai de mult. Probabil acum a fost mai usor la mate.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Uită-te la subiecte rolling on the floor
Deci pur și simplu la română au dat din materia de 7-8 și la mate de 5-6, tu ce crezi rolling on the floor))

| Printesa10TM a răspuns:

Pentru ca anul asta au fost note mai mari la romana.

| Gramadă_Diana_1999 a răspuns:

Mulți s-au pregătit mai mult la matrmatică și la română s-au gândit că nu e nevoie de prea mult stres să ia note mari. laughing