| Carusso_Martin_1999 a întrebat:

Deci sunt in clasa a saptea la un colegiu sportiv....la sport ma descurc dar nu am rezultate minunate...iar la scoala am media generala 10 din clasa a cincea si nu primesc nimic gen bursa...ce sa fac.....prieteni de la alte scoli ma intreaba de ce nu ma mut daca nici atat nu primesc in rasplata pentru ca am fost la olimpiade si cconcursuri recunoscute in romania si am venit cu rezultate de peste 95 puncte in majoritate...ce ziceti ca as putea face?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Se pare ca nu ai vocatia de sportiv si nici nu ti se recunosc rezultatele. Gandeste-te la o alta cariera si muta-te in consecinta. Ca sportiv probabil ca vei fi mediocre.