| pitical a întrebat:

Doresc sa aflu cat mai multe informatii despre liceul Cuza din Ploiesti (as vrea la stiinte ale naturii, am media 9.70),ce parere aveti despre acesta? Va multumesc!

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Buna, eu am facut mate-info in Cuza. E cel mai bun liceu din oras! Ai media mai mare decat ai nevoie. Profilul este de dificultate medie. Nici mate - info, nici filologie. Vei face m2 ceea ce nu este foarte greu, fizica, chimie si informatica neintensiv. O sa fii ok. Bafta!