| TheWhiteTiger a întrebat:

E normal ca inainte de teza sa stau la calculator si sa nu invat?

Răspuns Câştigător
| Luzii a răspuns:

Da e normal asa se invata mai nou si sa vezi ca iei nota marebig grin

11 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Normal ca nu, daca vrei sa iei macar un 5 trebuie sa si inveti putin...sau mai mult,depinde de nota pe care vrei sa o iei.Dar daca azi toata ziua ai invatat, acum poti sa stai la calculator, dar nu exagera cu el.

| iFollowRivers a răspuns:

Da.nu e iesit din comun

| Voluntar a răspuns:

Nu stiu, dar cel mai bine este sa inveti daca vrei o nota buna.laughing

| JoJo a răspuns:

Nu chiar, dar eu te inteleg cel mai bine...asta am facut si eu ieri si azi am dat teza. Dar macar am avut initiativa sa-mi tin caietul langa monitor, chiar daca nici nu l-am deschisbig grin

| BLURREDLINES a răspuns:

Depinde la ce ai teza big grin.

| Optima a răspuns:

E normal ) nu esti singurul

| LoveCocktails a răspuns:

rolling on the floor)))))))))) sincer si eu fac asa. si e ok daca ti-ai invatat sau nu vrei sa stii la teza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac acelasi lucru...

| swagMeOutBitch a răspuns:

E ff normallaughing)) eu...si toata clasa stam mereu p mess inainte de lucrari,teze, ascultari, etc

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Da... daca ai invatat cat de cat da. de ce nu laughing)

| Mihaell a răspuns:

Nu chiar.Ar trebuii sa recapitulezi si sa te culci devreme, pe la 22:00, sa fii linistit, relaxat sa ai mintea limpete.