| Arhanghel a întrebat:

Era o replica intr-un serial strain(ies yu ahaides)nu stiu daca asa se scrie dar insemna (da inaltimea ta). in ce limba era si daca e poate cum se scrie(funda) apropo mi se parea ca e japoneza sau chineza^_^(nu e in engleza)
dati pana la 05:50 si asteptati sa zica sa vedeti http://anime.kage.ro/anime/kuroshitsuji-2/kuroshitsuji-2 -001.php

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

E din Kuroshitsuji si se scrie "Yes, your highness".E in engleza

Daca te ai uitat atent la anime (mai ales partea I) iti dadeai seama ca actiunea se desfasoare in Marea Britanie (United Kingdom) in era victoriana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca te ai uitat prea mult la filme sau seriale japoneze si chinezesti pentru ca ''ies yu ahaides'' se scrie Yes, your height! si este cu siguranta din limba engleza insemna ceea ce ai spus si tu adica Da, inaltimea ta!

| TheEvilCat a răspuns:

Se foloseste in anime, stiulaughingE in engleza, pronuntata de japonezi, de asta suna diferithappy

| Saika a răspuns:

Koreana happy

| Bubblle_Robbie_1996 a răspuns:

Estee in engleza dar este "yes your highness" big grin