| Marybm a întrebat:

Este adevarat ca anul acesta fetele de clasa a 8 vor trebuii sa aiba test de virginitate? rolling on the floor mii se pare o prostie...

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu dau doi bani pe ce vor astia, daca e adevarat e o incalcare grava a dreptului la intimitate si ii poti da in judecata. Asa ca stai calma ca sunt idioti.

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Astea sunt cher idioti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, desi ar fi o idee.
Glumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| GăbițuGabriel a răspuns:

Ce mi-ar place sa faca test rolling on the floor, daca nu le dau teroare cu intrebari si raspunsuri de-ale mele rolling on the floor).

| Marybm explică:

Nu de alta da totusi ai 8 ani si sa incepi cu teste de astea ii pateti laughing) va multumesc! :*

| Iriinna a răspuns:

Nu e adevarat rolling on the floor Si da, ar fi o prostie laughing) Stai linistita, nu se vor face teste laughing :*