| rebeccadreamy a întrebat:

Este greu la profilul mate-info? Credeti ca ma pot descurca? Sau sa ma mut la alt profil?

Răspuns Câştigător
| Dilaa98 a răspuns:

Dacă le ai cu matematica şi informatica, e bine.Am înteles că se fac vreo 5 ore de mate/săptămână.
Dar dacă simţi că nu poţi face faţă şi vrei să te muţi la alt profil şi mai alea dacă vrei tot unul real, ţi-aş sugera ştiinţele naturii big grin.Acolo este mai echilibrat : se pune mult accent pe mate, chimie, fizică şi biologie (materii care zic eu că sunt cele mai importante).
Sper că te-am ajutat, fundă?winking

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Salut,daca le ai cu matematica si cu informatica te poti descurca.

| ElenaSA a răspuns:

Daca te descurci la matematica, informatica, fizica este usor.Eu am constatat ca cei de ma acest profil au pe timpul liceului medii mai mici decat la uman.

| Northern a răspuns:

Buna! Depinde, daca te descurci la matematica nu e greu.

| rebeccadreamy explică:

Pai nu ma descurc prea mult cu matematica si informatica am facut decat in clasa a V-a... voiam sa zic daca la liceu se ia matematica de la capat...