| RyU_3146 a întrebat:

Exista Dumnezeu? Si daca da, de ce?

7 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

EXISTA...pentru a ne ajuta pe noi sa supravietuim in lumea asta de rahatwinking

| tzintzi a răspuns:

Daca nu ar fi El nu am fi noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De penis sa ma tragi la mal sa nu ma-nec.

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Gandeste un pic. Daca nu ar exista cine ne-ar fi putut crea?,, Omul nu poate nici macar sa-si conduca pasii''! Daca nu ar fi Dumnezeu noi nu am axista, universul nu ar fi, nimic din ce este acum nu ar fi fost!(SPER CA TE-AM PUTUT AJUTA)

| DjTactumare a răspuns:

de treci codrii de arama, mai sus de unde ai postat intrebarea ai o categorie si unde scrie cauta intrebari si raspunsuri, s-a pus aceste intrebari de zeci de mii de ori

| dumnezeu_7669 a răspuns:

Hmmm...daca exist? Of cors, datorita relatiei de iubire dintre ma mere si mon pere, oameni si ei, la fel ca mine,.