| alexandrei7777 a întrebat:

Exista o facultate de hardware care nu se imbina cu software?
Facultatea fiind de tipul mai mult hardware dar mai putin pe software.Nu am gasit pe net o facultate de genul acesta.
Exista asa ceva? Exista o facultate care necesita hardware fara software?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti am mai explicat de vreo cateva ori... ce vrei tu nu exista, aparent te ai si convins singur.

daca vorbim strict de calculatoare nu ai cum sa faci doar partea de hardware... crezi ca microcontrolerele alea nu trebuie si ele programate? daca vrei doar sa repari circuite te faci electrician