| szmotovio a întrebat:

Exista posibilitatea sa vad absolut toate site-urile care au fost accesate de pe un calculator?

11 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| freewoman a răspuns:

Daca nu a fost stearsa arhiva, poti! Depinde ce motor de cautare folosesti! Pentru Mozilla : History - Show all history

| Robertttttttt a răspuns:

Da exista posibilitatea ...In dreapta paginii de internet ai o steluta sau la tools ''History" In acel History ai toata arhiva netului...totate site-urile pe care ai navigat sau a navigat cineva.big grin sper ca te am ajutat!

Alte răspunsuri
| tynush a răspuns:

Eu am descoperit recent k pot sa vad ce am cautat pe google daca am cont pe Google mail(gmail) si sunt conectata...in dreapta sus e o "rotita", dai click si apare acolo Istoric Web si chiar daca a fost stearsa arhiva de la firefox, poti sa vezi cautarile de pe google acolo, dar Doar de pe Google big grin!

| vreau1alint a răspuns:

Da, intri la meniu google chrome-istoric si ai toate, daca nu au fost stersetongue

| Ilusion :X a răspuns:

Daca vrei sa nu se vada:

Opera - CTRL + H, iti va da toate link-urile, site-urile accesate. Pentru a le sterge, click pe pagina pe care-ti apare si apasa DELETE.

Mozila : History - Show History, dar nu-ti va arata doar ultimele 10-15 link-uri accesate ( daca nu ai upgrade+, la el )

Google Chrome - Apasa pe cheia din partea dreapta, din colt sus, apoi RydBrowersData si bifeaza primele 4 variante, cealalta o lasi in pace.

| InsanelyWicked a răspuns:

Cauti in toate browserele de pe acel pc History-ul/Istoricul, din bara de optiuni. Daca este sters, nu mai poti vedea.

Exista programe cu care poti monitoriza activitatea unui PC daca vrei sa vezi pe ce site-uri se uita cineva sau ce vorbeste pe Messenger sau Skype. happy

| Stefan_Asavei_1991 a răspuns (pentru InsanelyWicked):

Care sunt acele programe?

Răspuns utilizator avertizat
| catalinpsenisnic a răspuns:

Apasa ctrl+h