| Andrei5000 a întrebat:

Facultatea de Teologie Ortodoxa din Constanta sectia Pastorala este buna sau nu, se face carte, si pot iesi din aceasta facultate Preot!?

5 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Probabil poti iesi Popa, nu esi. Si mai pune mana si pe o carte indoctrinatule, daca vrei sa termini o facultate!

| Andrei5000 explică (pentru Cedry2k8):

Da cine esti sa ma judeci poate s-a intamplat din greseala sa pun o litera si trebuie sa-mi sari in cap!?

| hannahmontana588 a răspuns:

Draga Vasilica100 nu poti sa "esi" preot

| Andrei5000 explică (pentru hannahmontana588):

Deci e buna Facultatea de Teologie din Constanta sa inteleg!

| hannahmontana588 a răspuns:

Draga Vasilica100 nu poti sa "esi" preot