| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Funda! TPU cum pot invata mai rapid engleza, adica sunt in clasa a 7-a dar mie mi se pare ca invatam prea putin la materia asta.

Răspuns Câştigător
| vio4004 a răspuns:

Buna! Ai putea invata mult mai bine si mai rapid daca te duci la un meditator. Acolo vei invata mult mai eficient, iti spun asta din experienta sau mai exista o solutie sa te duci la cursuri de engleza insa te-ar costa mult mai mult si acolo nu explica personal si o data cu mai multi copii.
Oricum tu alegi. Sper ca te-am ajutat.
Funda?!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa o inveti mai repede trebuie sa vorbesti cu unu din Anglia sau american si sa scrii engleza.

| GeorgyGirl a răspuns:

Fa un curs de doua trei ore pe saptamana daca iti doresti asa mult sa inveti engleza.invata si acasa dintr-un dictionar, din carti de pe internet sunt multe modalitati. daca iti place o sa o inveti usor, bafta!