| RΔϟVAη a întrebat:

Heei,vacanta s-a terminat iar scoala incepe sad. Voi ce clasa treceti? Eu a 8-a si am emotii destul de mari, Cum vi s-a parut chimia, matematica in clasa a 8-a? Este adevarat ca e cea mai grea clasa? Inteleg ca trebuie sa invatam mult pentru examene dar este chiar asa? a7-a mi s-a parut cea mai grea clasa

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu trebuie sa inveti foarte mult pentru examen, trebuie sa inveti in fiecare zi, in mod regulat. E cea mai usoara clasa, mult mai usoara decat a saptea, in opinia mea.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu intru in ultimul an de facultate, stai sa vezi ca emotii o sa ai cand te asteapta licenta. laughing O sa treci peste, eu cel putin am urat chimia si matematica si am supravietuit. A 8-a nu este asa grea este doar foarte stresanta, iar apoi a 12-a va fi si mai stresanta. Grele nu sunt, implica doar foarte mult stres emotional si mental.

| RΔϟVAη explică (pentru OoBunnyoO):

Doar anul asta vreau sa supravietuiesc, o sa ma duc la filologie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este grea clasa a 8 a ca trebuie sa inveti foarte mult pentru examen. In legatura cu chimia si matematica daca ai profesor bun intelegi.

| Dippa a răspuns:

Eu intru la liceubatting eyelashes
Meh, clasa a 8-a nu este grea doar că trebuie să te pregăteşti bine la română şi la mate pentru că vei da examene iar pe materiile astea se vor pune accent.

| Darker a răspuns:

7D tongue